Filologia Angielska WWSIS Wrocław

Filologia Angielska WWSIS Wrocław

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-02-22 20:46:56

Nepharis

Administrator

4288339
Call me!
Zarejestrowany: 2008-02-22
Posty: 24
Punktów :   

Hi All!!!

Witam wszystkich ktorzy dotarli na forum po otrzymaniu e-m@il`a =) Zagospodarowalem dla Nas ten kawalek kata w sieci z mysla o tym, zeby wszyscy na Naszym kierunku mieli ze soba prosty kontakt oraz by wszystkie istotne informacje byly latwo dostepne. Dorzucilem tez kilka rzeczy "do zabawy" by bylo przyjemniej =) Jednak od Was zalezy czy forum bedzie miec racje bytu czy nie =P

Trzymajac sie zasad po rejestracji wypadaloby troche o sobie powiedziec no to jedziemy

Nazywam sie Damian jestem z Dzierżoniowa, mam 22 lata i przywialo mnie do Was z 1 roku informatyki (powodem odejscia byla ... oczywiscie MATMA ) . Moje male i duze hobby to glownie gry komputerowe (ostatnio cierpie na chorobe, ktora nazywa sie Assassin`s Creed =)), filmy (dobry horror nie jest zly komedie to glownie klimaty w stylu Monty Python ), kreskowki (robot chicken ), anime (naruto, lain, vampire hunter D, hellsing) oraz muzyka (rock, metal, hard-core oraz wiele podgatunkow. Ulubieni wykonawcy - As I Lay Dying, Killswitch Engage, Marilyn Manson, Crossfade, John-5, Disturbed, Slipknot, Korn, Madball, Barcode mozna jeszcze wymieniac i wymieniac procz tego lubie jazz ale tylko wieczorami przy dobrym winie ). Mozna mnie spotkac od czasu do czasu na niektorych imprezach w klubie Liverpool we Wrocku. Moja cecha charakterystyczna jest sarkastyczne poczucie humoru zas to, czego najbardziej nie lubie to koloru rozowego i pisania o sobie

Ok wystarczy zdaje sobie sprawe z tego, ze grupa jest mala i teoretycznie wszyscy sie znaja, no ale tu chodzi glownie o zabawe, wiec zachecam do postowania ;] oraz zycze dobrej zabawy na forum

pozdrawiam


"It's always funny until someone gets hurt...
...and then it's absolutely friggin' hysterical!"

Offline

 

#2 2008-02-25 21:22:57

aleksandragalan

Nowicjusz

1739159
Call me!
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Hi All!!!

Trzeba rozruszać to forum

Jesli trzeba sie przedstawić idę w ślad za poprzednikiem i to zrobię. Ale strasznie nie lubię o sobie pisać. Nie umiem - nie idzie mnieopisac kilkoma słowami.
Mam na imie Ola i mam 19 lat. Pochodzę z Ostrzeszowa ) Tyle z suchych "faktów".

Uwielbiam czytać, czytać i jeszce raz czytać. Nieważne co - może być instrukcja do drukarki jak nie ma nic ciekawszego pod ręką. Jestem zafascynowana literami. Interesuję się typografią
Teraz nagdaniam zaległosci jakie mam w oglądaniu filmów. Nie umiem żyć bez spotkań ze znajomymi i przyjaciółkami.
Tak jak Damian lubię Monthy Pythona, dodatkowo kabarety.
Muzyka jak słucham to poezja śpiewana, pop... <wszystko, a nawet więcej> Tak, klasyka też :]

Wystarczy? Musi :]
pozdrowienia


Uśmiechnij się.
Zawsze jest powód dla którego uśmiech może zagościć na Twojej twarzy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs4you.pun.pl www.administracjaug10.pun.pl www.wydarzeniakolobrzeg.pun.pl www.60dhwesterplatte.pun.pl www.managerdmp.pun.pl